Zadzwoń, doradzimy

723 501 601

723 706 701

biuro@terapiasokami.pl

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 200,00 zł.

Twój koszyk jest pusty.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez serwis Ceneo Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 182 w celu przesłania mi zaproszenia do wyrażenia opinii o zakupie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności serwisu. Zachęcamy do zapoznania się z Polityka Prywatności Ceneo przed wyrażeniem zgody.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez serwis Grupa Okazje Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, 90-418 Łódź, al. Tadeusza Kościuszki 23/25 w celu przesłania mi zaproszenia do wyrażenia opinii o zakupie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności serwisu. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności Okazje Info przed wyrażeniem zgody.

.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę: Perfect Jarosław Perdjon ul. Santocka 39, 71-083 Szczecin w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.

Masz pytania, zadzwoń, doradzimy

Masz pytanie? Zadzwoń: 723 501 601

Diety w prezencie do każdej wyciskarki

DIETY GRATIS do zakupu powyżej 400zł

Newsletter

Zapisz się na Newsletter o zdrowiu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium