Zadzwoń, doradzimy

(91) 822 80 22

723 501 601

biuro@terapiasokami.pl

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD pobranie) już od 200,00 zł.

Twój koszyk jest pusty.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez serwis Ceneo Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 182 w celu przesłania mi zaproszenia do wyrażenia opinii o zakupie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności serwisu. Zachęcamy do zapoznania się z Polityka Prywatności Ceneo przed wyrażeniem zgody.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez serwis Grupa Okazje Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, 90-418 Łódź, al. Tadeusza Kościuszki 23/25 w celu przesłania mi zaproszenia do wyrażenia opinii o zakupie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności serwisu. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności Okazje Info przed wyrażeniem zgody.

.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres email) przez Sprzedawcę: Perfect Jarosław Perdjon ul. Santocka 39, 71-083 Szczecin w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium