Zadzwoń, doradzimy

723 501 601

723 706 701

biuro@terapiasokami.pl

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Dlaczego Soki


a nie warzywa
i owoce
w całości?

więcej...

Dlaczego wyciskarka


...a nie
sokowirówka?

więcej...

Witaminy i minerały

Gdzie szukać
i jak uzupełnić niedobory?

więcej...

Sklep Prokonsumencki

Rzetelna Firma

Klauzula informacyjna

Klauzula Informacyjna

Zgodnie z art.13 ust.1 i ust.2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), informujemy, że:

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Jarosław Perdjon, kontakt mailowy pod adresem: jperdjon@gmail.com
2. Administrator nie wyznaczył inspektora ochrony danych osobowych.
3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z realizacją transakcji, realizacją umów na postawie wyrażonej zgody w oparciu o art.6 ust.1 pkt a, b, rozporządzenia.
4. Podane dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.
5. Podane dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat lub do czasu wycofania zgody na przetwarzanie.
6. Podający swoje dane osobowe ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Podający swoje dane ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, w każdej chwili.
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, tylko w oparciu o własną niewymuszoną wolę, jednakże w przypadku braku zgody  na przetwarzanie danych osobowych Firma nie będzie mogła utrzymywać kontaktu i przekazywać istotnych informacji.
9. Nie przewidujemy zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym nie będziemy stosować wobec tych danych profilowania.
10. Informujemy że w przypadku otrzymania od Państwa danych zdrowotnych, będą one wykorzystane jedynie do opracowania diet, porad oraz zaleceń zdrowotnych. Nie będą wykorzystane w żadnym innym celu. Zostaną usunięte możliwe najszybciej z naszej bazy (do 24 godzin od daty ich otrzymania w dzień powszedni, do 72 godzin od daty ich otrzymania w dzień wolny od pracy).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium